Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Okręgowy Zjazd Delegatów

1Olszewski WacławSarna Olecko
prezydium Zjazdu – Przewodniczący
2Nowakowski MirosławJeleń Giżycko
prezydium Zjazdu – zastępca Przewodniczącego
3Kowalewski EugeniuszKuna Suwałki
prezydium Zjazdu – zastępca Przewodniczącego
4Nowicki AndrzejPuszcza Pisz
prezydium Zjazdu – zastępca Przewodniczącego
5Czuper AndrzejŁoś Kalinowo
prezydium Zjazdu – sekretarz
1Adamus PrzemysławCyraneczka Warszawa
2Akielewicz MarcinOrla Jucha Ełk
3Bejnarowicz NorbertMazury Węgorzewo
4Białowąs ZdzisławRogacz Giżycko
5Bielecki KrzysztofPartyzant Warszawa
6Bitel KarolJeleń Giżycko
7Błażejak AntoniDzik Olecko
8Borowczak JanuszHańcza Suwałki
9Bubrowski HubertŁoś Sejny
10Buchowiecki GrzegorzJedynka Suwałki
11Citkowski AndrzejRogacz Giżycko
12Czerwiecki TadeuszKawka Suwałki
13Czokajło LeszekLeśnik Augustów
14Ćwiklewski AndrzejOrla Jucha Ełk
15Daniłowicz KrzysztofSłonka Sejny
16Daszkiewicz TomaszNr 1 Ełk
17Dereziński WiesławRogacz Giżycko
18Drągowski SławomirTrop Bemowo Piskie
19Filipiak CzesławRatusz Warszawa
20Fiszer JanGranica Gołdap
21Flisiak AndrzejRyś Giżycko
22Gryczko ArturSarna Olecko
23Gryszkiewicz ZdzisławJedynka Suwałki
24Ignatowicz AntoniLis Filipów
25Jabłoński PiotrPuszcza Pisz
26Jakubiak PawełDzik Olecko
27Jakubowski WojciechŻubr Kruklanki
28Kacprzyk AdamSzarak Suwałki
29Kaczmarczyk PrzemysławCyranka Węgorzewo
30Kapliński ZbigniewDzik Giżycko
31Karbowski JarosławRyś Giżycko
32Karwacki EdwardMazury Węgorzewo
33Kit PawełRyś Giżycko
34Kleszczewski ZbigniewSzelment Suwałki
35Kolator AdamLeśnik Augustów
36Kołakowski DariuszSzarak Suwałki
37Konikowski RomualdPnowa Ełk
38Kowalewski JarosławDzik Olecko
39Kozak KazimierzRyś Giżycko
40Kozioł EugeniuszKormoran Giżycko
41Krawczyk KazimierzPnowa Ełk
42Kryński BolesławRogacz Giżycko
43Kuczewski JózefPnowa Ełk
44Kuśtowski AndrzejGranica Gołdap
45Leniec RomanOrzeł Szeroki Bór
46Lichacz MarekOrla Jucha Ełk
47Litman StanisławNr 1 Ełk
48Łanczkowski AntoniUrsus Warszawa
49Łukaszewicz WaldemarDąbrowa Pisz
50Machnacz JerzySarna Olecko
51Maciuk ZbigniewPuszcza Pisz
52Majewski StefanRyś Suwałki
53Makowski RyszardSłonka Sejny
54Małż PiotrŚniardwy Mikołajki
55Mańczuk TomaszRyś Ełk
56Matejko WacławDzik Olecko
57Mądrzak MarekLeśnik Białystok
58Michalec AdamSokół Giżycko
59Milewski AndrzejLas Gołdap
60Myka AdamDaniel Warszawa
61Nierwiński AndrzejGranica Gołdap
62Nowalski RyszardGON Warszawa
63Olbryś JacekŻbik Węgorzewo
64Osyda JarosławHańcza Suwałki
65Patalan StanisławPuszcza Pisz
66Piątkowska-Klimaszewska EwaDzik Olecko
67Piechowski MiłosławTrop Bemowo Piskie
68Piłat StanisławMazury Węgorzewo
69Prawdzik PiotrŁoś Kalinowo
70Puczyłowski RadosławRyś Białystok
71Raczyński KazimierzRyś Ełk
72Radziwonowicz AndrzejNadzieja w Opaczy
73Rewak DariuszŻbik Węgorzewo
74Roczniak AdamCyranka Węgorzewo
75Sadowski AndrzejSerwy Augustów
76Sadowski ZdzisławŁoś Rajgród
77Sakowicz JadwigaLas Gołdap
78Samiła EugeniuszRogacz Giżycko
79Serafin ŁukaszZielony Krąg Warszawa
80Siemiaszko JanuszRyś Suwałki
81Sieńko AdamLeśnik Augustów
82Sieroński GrzegorzKormoran Giżycko
83Skowroński LechSarna Olecko
84Skrzypkowski EmilLas Gołdap
85Staniewicz AndrzejŁoś Sejny
86Stępak MarekCyranka Węgorzewo
87Strongowski JanLas Biała Piska
88Sudnik WaldemarSerwy Augustów
89Sulewski HenrykCietrzew Prostki
90Szewczyk ŁukaszDarzbór Warszawa
91Szostak KarolOręż Ełk
92Szostak Wojciechniestowarzyszony
93Szyc GrzegorzBatalion Augustów
94Śledź AndrzejSzelment Suwałki
95Trejnowski WaleryŁoś Sejny
96Uździło WitoldBrzask Warszaw
97Wałuszko RobertCyraneczka warszawa
98Wiszowaty WiesławCietrzew Prostki
99Wiszowaty WojciechDzik Giżycko
100Wojszko Maciej JanKania Augustów
101Woliński LechosławŻbik Węgorzewo
102Wysocki PiotrMazury Węgorzewo
103Zaniewski WojciechBatalion Augustów
104Ziętek AndrzejKormoran Giżycko
Przewodniczący Komisji Odznaczeń ŁowieckichKazimierz Kozak
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichEugeniusz Kowalewski
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichPaweł Jakubiak
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichWaldemar Sudnik
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichMarek Edmund Mądrzak
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichZbigniew Andrzej Ziętek
Członek Komisji Odznaczeń ŁowieckichAndrzej Kuśtowski
Zespół Nadzorczo-KontrolnyGrzegorz Buchowiecki
Zespół Nadzorczo-KontrolnyAndrzej Ćwiklewski
Zespół Nadzorczo-KontrolnyAndrzej Czuper