Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Suwałki

Puchar Jezior Mazurskich

W dniu 27 lipca 2019 r. na strzelnicy myśliwskiej w Giżycku odbyły się Zawody w strzelaniach myśliwskich o “Puchar Jezior Mazurskich” zaliczane do ogólnopolskiej klasyfikacji “Wawrzynu strzeleckiego”. Startowało 103 zawodników z całego kraju. Zwyciężył Bogdan Gałęcki z Gorzowa Wielkopolskiego z wynikiem 478/500 pkt, posiadający klasę mistrzowską zdobywając Puchar Jezior Mazurskich. W klasie powszechnej I miejsce zajął Michał Wadas z Siedlec z wynikiem 462/500 pkt, w klasie C (zawodnicy do 5 lat przynależności w PZŁ) I miejsce zajął Michał Czarnecki z Torunia z wynikiem 442/500 pkt, a w klasyfikacji Dian I miejsce zdobyła Agata Łabenda ze Słupska z wynikiem 422/500 pkt